logo 3d

Najczęściej zadawane pytania

Zanim napiszesz wiadomość sprawdź o co pytali nas inni. Być może odpowiedź na Twoje pytanie już tutaj jest 🙂

Prowadzimy zajęcia związane z projektowaniem, drukowaniem i skanowaniem 3D, zajmujemy się też produktem VR. Powyższe zajęcia organizowane są w formie cyklicznej jak i jednorazowej. Tematyka jednorazowych warsztatów to na przykład: Wielkanoc, Boże Narodzenie, Dzień Kobiet/Mężczyzn, Halloween, Dzień dziecka, Dzień babci/dziadka i wiele innych! Zapraszamy do naszej zakładki oferta, aby poznać więcej szczegółów.

Zajęcia cykliczne mogą być zorganizowane za równo w szkołach podstawowych, jak i w miejskich placówkach – domach kultury. Jeśli twojej szkoły/MDK-u nie ma na naszej liście zajęć cyklicznych skontaktuj się z nami a zorganizujemy tam zajęcia pokazowe!
Zapisu można dokonać przez naszą stronę internetową – zakładka zajęcia cykliczne. Po wypełnieniu formularza Państwa zgłoszenie zostanie wysłane do naszego systemu Active now – tam zatwierdzimy zapis i dodamy Państwa dziecko do grupy. Jeśli twojej szkoły/MDK-u nie ma na naszej liście zajęć cyklicznych skontaktuj się z nami a zorganizujemy tam zajęcia pokazowe!
Nasze zajęcia cykliczne, jak sama nazwa wskazuje, opierają się na cyklach – jeden cykl to cztery spotkania. Jedno spotkanie z zajęć cyklicznych trwa 60 minut. Po zakończonym cyklu można kontynuować swoje uczestnictwo i brać udział w kolejnym cyklu/cyklach. Mamy przygotowane scenariusze zajęć aż na dwa lata – 4 pełne semestry!
 
 
Na nasze zajęcia przeważnie zapraszamy dzieci w wieku 7-14 lat. Organizujemy również zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym
 
 
Płatność można zrealizować w dniu pierwszych zajęć cyklicznych lub po pierwszym spotkaniu, gdy dziecko wróci zadowolone z naszych zajęć 🙂
Wszelkie informacje można śledzić w panelu klienta Active now. Po zatwierdzeniu zapisu na zajęcia otrzymają Państwo maila z zaproszeniem do rejestracji w systemie Active now.
Za udział dziecka w naszych zajęciach można zapłacić online poprzez tpay w panelu klienta Active now, lub przelewem tradycyjnym (dane do przelewu w zakładce kontakt).
Bardzo prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka, szkoły/MDK-u oraz grupy, do której uczęszcza lub nazwy wydarzenia jednorazowego, w którym weźmie udział.
Tak, bardzo prosimy o informację drogą mailową, że Państwa dziecko nie będzie mogło wziąć udziału w zbliżających się zajęciach. Nieobecność można też zgłosić w panelu klienta Active now. Dzięki temu będziemy wiedzieć z wyprzedzeniem ilu dzieci nie będzie, a jeśli będzie to większość grupy – odwołamy dane spotkanie i przesuniemy je na kolejny tydzień tak aby uczestnicy nie stracili zajęć.
Niestety, zgodnie z naszym regulaminem nie ma możliwości zwrotu kosztów zajęć w momencie gdy dziecko opuści któreś z nich. Pojedyncza płatność zostaje przesunięta na kolejne zajęcia jedynie w momencie gdy zajęcia nie będą mogły się odbyć z naszej winy – organizatorów zajęć.
Dany projekt można odrobić na zajęciach własnej grupy – po zaprojektowaniu aktualnego projektu z zajęć z całą grupą, dziecko może zacząć odrabiać swój zaległy projekt. Drugą opcją jest odrobienie zajęć w innej szkole z grupą, która akurat będzie dany projekt realizowała. Jeśli chcieliby Państwo aby dziecko odrobiło zaległy projekt, prosimy o taką informację drogą mailową, a postaramy się znaleźć dogodne rozwiązanie.
Jesteśmy przygotowani na taką ewentualność i jeśli wystąpi konieczność, nasze zajęcia z druku 3D będą odbywały się zdalnie, aby uczestnicy nie tracili zajęć.

2024 © EDU3DKACJA SILESIA 2022r.