logo 3d
Jakie rodzaje zajęć organizujecie?<br />
Prowadzimy zajęcia związane z projektowaniem, drukowaniem i skanowaniem 3D, zajmujemy się też produktem VR. Powyższe zajęcia organizowane są w formie cyklicznej jak i jednorazowej. Tematyka jednorazowych warsztatów to na przykład: Wielkanoc, Boże Narodzenie, Dzień Kobiet/Mężczyzn, Halloween, Dzień dziecka, Dzień babci/dziadka i wiele innych! Zapraszamy do naszej zakładki oferta, aby poznać więcej szczegółów.
Gdzie organizujecie zajęcia cykliczne z drukowania i projektowania 3D?<br />
Zajęcia cykliczne mogą być zorganizowane za równo w szkołach podstawowych, jak i w miejskich placówkach – domach kultury. Jeśli twojej szkoły/MDK-u nie ma na naszej liście zajęć cyklicznych skontaktuj się z nami a zorganizujemy tam zajęcia pokazowe!
Jak zapisać się na zajęcia cykliczne?
Zapisu można dokonać przez naszą stronę internetową – zakładka zajęcia cykliczne. Po wypełnieniu formularza Państwa zgłoszenie zostanie wysłane do naszego systemu Active now – tam zatwierdzimy zapis i dodamy Państwa dziecko do grupy. Jeśli twojej szkoły/MDK-u nie ma na naszej liście zajęć cyklicznych skontaktuj się z nami a zorganizujemy tam zajęcia pokazowe!
Jak długo trwają zajęcia cykliczne?
Nasze zajęcia cykliczne, jak sama nazwa wskazuje, opierają się na cyklach – jeden cykl to cztery spotkania. Jedno spotkanie z zajęć cyklicznych trwa 60 minut. Po zakończonym cyklu można kontynuować swoje uczestnictwo i brać udział w kolejnym cyklu/cyklach. Mamy przygotowane scenariusze zajęć aż na dwa lata – 4 pełne semestry!
Dla dzieci w jakim wieku przewidziane są zajęcia z druku 3D?
Na nasze zajęcia przeważnie zapraszamy dzieci w wieku 7-14 lat. Organizujemy również zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym
Jak duże są grupy dzieci na zajęciach cyklicznych?
Grupy liczą zwykle do 15 osób.
Startuje nowa grupa zajęć cyklicznych. Kiedy muszę dokonać płatności za pierwszy cykl?
Płatność można zrealizować w dniu pierwszych zajęć cyklicznych lub po pierwszym spotkaniu, gdy dziecko wróci zadowolone z naszych zajęć 🙂
Gdzie mogę zobaczyć terminy przyszłych zajęć cyklicznych i informacje dotyczące płatności za udział mojego dziecka?
Wszelkie informacje można śledzić w panelu klienta Active now. Po zatwierdzeniu zapisu na zajęcia otrzymają Państwo maila z zaproszeniem do rejestracji w systemie Active now.
Jakie formy płatności obowiązują?
Za udział dziecka w naszych zajęciach można zapłacić online poprzez tpay w panelu klienta Active now, lub przelewem tradycyjnym (dane do przelewu w zakładce kontakt).
Jakie informacje muszę wpisać w tytule przelewu tradycyjnego?
Bardzo prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka, szkoły/MDK-u oraz grupy, do której uczęszcza lub nazwy wydarzenia jednorazowego, w którym weźmie udział.
Wiem, że moje dziecko nie będzie mogło pojawić się na kolejnych zajęciach, czy mam kogoś o tym poinformować?
Tak, bardzo prosimy o informację drogą mailową, że Państwa dziecko nie będzie mogło wziąć udziału w zbliżających się zajęciach. Nieobecność można też zgłosić w panelu klienta Active now. Dzięki temu będziemy wiedzieć z wyprzedzeniem ilu dzieci nie będzie, a jeśli będzie to większość grupy – odwołamy dane spotkanie i przesuniemy je na kolejny tydzień tak aby uczestnicy nie stracili zajęć.
Dziecko nie mogło pojawić się na jednych z zajęć cyklicznych. Czy otrzymam zwrot pieniędzy za te zajęcia lub płatność zostanie przesunięta na kolejne?
Niestety, zgodnie z naszym regulaminem nie ma możliwości zwrotu kosztów zajęć w momencie gdy dziecko opuści któreś z nich. Pojedyncza płatność zostaje przesunięta na kolejne zajęcia jedynie w momencie gdy zajęcia nie będą mogły się odbyć z naszej winy – organizatorów zajęć.
Czy można odrabiać zajęcia jeśli dziecko było nieobecne?
Dany projekt można odrobić na zajęciach własnej grupy – po zaprojektowaniu aktualnego projektu z zajęć z całą grupą, dziecko może zacząć odrabiać swój zaległy projekt. Drugą opcją jest odrobienie zajęć w innej szkole z grupą, która akurat będzie dany projekt realizowała. Jeśli chcieliby Państwo aby dziecko odrobiło zaległy projekt, prosimy o taką informację drogą mailową, a postaramy się znaleźć dogodne rozwiązanie.
Co jeśli znowu szkoły przejdą na nauczanie w formie zdalnej, w związku z pandemią Covid-19?
Jesteśmy przygotowani na taką ewentualność i jeśli wystąpi konieczność, nasze zajęcia z druku 3D będą odbywały się zdalnie, aby uczestnicy nie tracili zajęć.