logo 3d

Witaj w Edu3Dkacja Silesia!

W Edu3Dkacja prowadzimy zajęcia dla dzieci, które rozwijają wyobraźnie przestrzenną i pozwalają na poznanie najnowocześniejszych technologii. Czy wiesz, że technologia druku 3D jest uważana za jedną z najbardziej przyszłościowych dziedzin rozwoju przemysłu na świecie? Już dziś druk 3D jest wykorzystywany w wielu branżach: w medycynie, w archeologii, motoryzacji, lotnictwie, budownictwie – a to dopiero POCZĄTEK ery druku 3D!

NASZA DRUŻYNA:

Maria Majewska

Trener
Motto: „Żyj i zachowuj się tak, aby nie żałować, jeżeli jutrzejszy dzień okaże się twoim ostatnim”
Pasja: Animacja najmłodszych
Hobby: Aktorstwo, ogród, beletrystyka, żeglarstwo
Wykształcenie: Filozofia
Kilka słów o Marii:Jestem osobą ambitną i pełną pasji. Nigdy łatwo się nie poddaję. Każdy upadek jest doświadczeniem, z którego wyciągam wnioski na lepszą pszyszłość. Uśmiech i życzliwość to cechy, które pozwalają mi patrzec na życie z entuzjazem i energią do działania.

Adam Fober

Trener
Motto: „Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu”
Pasja: Nowoczesne technologie
Hobby: Sport i muzyka. Wykształcenie: Technik Informatyk, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
Kilka słów o Adamie: Jestem osobą spokojną i opanowaną, która krok po kroku dąży do swojego celu. Wierzę, że ciężka praca przyniesie w przyszłości owocne efekty oraz staram pomagać się innym, jeśli tylko mogę, bo wiem, że dobro wraca.

Adam Młynarczyk

Trener
Motto: „Nie rób drugiemu, co tobie niemiłe”
Pasja: Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem
Hobby: Rękodzieło, malowanie miniaturowych figurek, gry komputerowe, podróżowanie
Wykształcenie: Finanse i rachunkowość
Kilka słów o Adamie: Kilka słów o Adamie: Jestem osobą pracowitą i zorganizowaną. Traktuję ludzi tak, jak sam chciałbym być traktowany. Lubię pomagać innym, gdy tego potrzebują. Chętnie prowadzę dyskusje, a spokój i cierpliwość pozwalają mi stale się rozwijać.

Julia Młynarczyk

Trenerka
Motto: ,,Codziennie patrz na świat tak, jakbyś widział go po raz pierwszy”
Pasja: Odkrywanie swoich możliwości i realizacja nowych wyzwań
Hobby: Podróżowanie, aktywność fizyczna, koncerty i festiwale, oglądanie zagranicznych seriali
Wykształcenie: Zarządzanie
Kilka słów o sobie:Myślę, że jestem osobą dobrze zorganizowaną, lubię planować i doprowadzać te plany do skutku. Wszystko co robię, staram się wykonać najlepiej jak potrafię. Moim największym marzeniem jest podróż do Stanów Zjednoczonych

Daniel Kauder

Trener
Motto: „Rób to co kochasz a nie przepracujesz ani jednego dnia”
Pasja: innowacyjne podejście do nauki najmłodszych
Hobby: nowe technologie, wspinaczka
Wykształcenie: Turystyka
Kilka słów o osobie:Jestem osobą energiczną, komunikatywną lubiącą kontakt z ludźmi, ale cechuje mnie również duża cierpliwość i sukcesywne dążenie do celu. Od lat łączę swoje pasje ze szkoleniem najmłodszych, wcześniej jako trener wspinaczki teraz z zakresu druku 3D. Pasjonują mnie wszelkiego rodzaju nowinki techniczne, chętnie poznaję nowe technologie, a z jeszcze większą przyjemnością opowiadam o nich najmłodszym.